Preparatív vegyész

Dátum: 2024. márc. 27.

Hely: BU, HU, 1031

Vállalat: X-Chem

Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.

Vegyél részt velünk gyógyszerkutatásban, legyél részese új gyógyszerek fejlesztésének!
Dolgozz a legújabb technológiákkal gyógyszerkutatás, szerves kémia és AI területén!
Élvezd egy nemzetközi cég modern és nyitott munkakultúráját!
Használd ki a folyamatosan bővülő szervezetünk nyújtotta karrierlehetőségeket, akár nemzetközi környezetben is!
Fejlődj cégünk szakmai és személyes tréningprogramjain keresztül!

Vállalatunk, az X-Chem Zrt., az amerikai X-Chem vállalatcsoport tagja: vegyészeink szintetikus kémiával foglalkoznak. Cégünk Magyarországon elsősorban a korai fázisú gyógyszerkutatásokat támogatja, a legújabb technológiákra összpontosítva. Keressük leendő Preparatív vegyész kollégánkat Budapestre (III. Graphisoft Park).

Főbb feladatok, munkák:

  • Szerves kémiai projektek megvalósítása
  • Szintézis utak kidolgozása és fejlesztése
  • Gyógyszerkémiai projektekben való részvétel
  • Új kémiai megoldások keresése és alkalmazása
  • Laboratóriumi munka
  • Kapcsolódó dokumentációk, riportok írása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Pozícióink hasonlóak, azonban a különböző szakmai felkészültség széleskörű szakirányú végzettséget igényel: vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész, technikusi, BSc, MSc vagy PhD fokozattal rendelkező szakemberek pályázati anyagát szívesen fogadjuk.

  • Szerves, preparatív kémiai és műszeres analitikai tapasztalat megléte szükséges a pozíciók betöltéséhez
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Precíz és alapos munkavégzés
  • Középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szerves és gyógyszerkémiai kutatás-fejlesztési vagy gyógyszeripari munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Munkahelyi stabilitás egy nemzetközi vállalat részeként
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag privát egészségbiztosítással
  • Széleskörű szakmai fejlődési lehetőség
  • Részvétel a világ vezető gyógyszerkutató-fejlesztő vállalatainak projektjeiben
  • Lehetőség változatos technológiák készség szintű elsajátítására
  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Kellemes, modern munkakörnyezet a Graphisoft parkban (Budapest, III. kerület)
  • Vállalati rendezvények és szervezett programok a közösségépítés támogatására

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk az önéletrajzodat!