Talent Pool - Preparatív vegyész

Date: Apr 24, 2024

Location: BU, HU

Company: X-Chem

Talent Pool – Preparatív vegyész

Részt vennél gyógyszerkutatásban és lennél részese új gyógyszerek fejlesztésének?

Dolgoznál a legújabb technológiákkal a gyógyszerkutatás, szerves kémia területén?

Élveznéd egy nemzetközi cég modern és nyitott munkakultúráját?

Élnél a folyamatosan bővülő szervezetünk nyújtotta karrierlehetőségekkel, akár nemzetközi környezetben is?

Fejlődnél cégünk szakmai tréningprogramjain keresztül?

Vállalatunk, az X-Chem Zrt., az amerikai X-Chem vállalatcsoport tagja, telephelyeinken a legkorszerűbb létesítményeket üzemeltetjük, amelyek teljes mértékben fel vannak szerelve a gyógyszerkutatás minden aspektusának támogatására, és amelyekben szenvedélyes és tapasztalt vegyészek dolgoznak. Magyarországon kollégáink szintetikus kémiával foglalkoznak, elsősorban a korai fázisú gyógyszerkutatásokat támogatva, a legújabb technológiákra összpontosítva.

Felhívjuk a figyelmedet, hogy ez egy Talent Pool pozíció, nem egy konkrét álláslehetőség. Amennyiben számodra potenciális lehetőségünk adódik, a toborzásért felelős kolléga felveszi veled a kapcsolatot.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szerves kémiai projektek megvalósítása
  • Szintézis utak kidolgozása és fejlesztése
  • Gyógyszerkémiai projektekben való részvétel
  • Új kémiai megoldások keresése és alkalmazása
  • Laboratóriumi munka
  • Kapcsolódó dokumentációk, riportok írása

Elvárások:

Vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész technikusi, BSc, MSc diplomával rendelkezők pályázati anyagát szívesen fogadjuk.

  • Szerves, preparatív kémiai és műszeres analitikai tapasztalat megléte szükséges a pozíciók betöltéséhez
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Precíz és alapos munkavégzésre
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban (társalgási szintű)

Előnyt jelent:

  • Szerves és gyógyszerkémiai kutatás-fejlesztési vagy gyógyszeripari munkatapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit kínálunk:

  • Biztos hosszútávú karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, stabil vállalat
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Széleskörű szakmai fejlődési lehetőség
  • Részvétel a világ vezető gyógyszerkutató-fejlesztő vállalatainak projektjeiben
  • Lehetőség változatos technológiák készség szintű elsajátítására
  • Kellemes, modern munkakörnyezet a Graphisoft parkban (Budapest, III. kerület)

Jelentkezz hozzánk és amennyiben lesz nyitott pozíciónk felvesszük veled a kapcsolatot!